O nas

Business Dialog

Business Dialog jest społecznościową platformą, dostarczającą narzędzia do współpracy ludzi i firm.

Misją Business Dialog jest dostarczanie korzyści menedżerom i przedsiębiorcom poprzez umożliwienie im swobodnego dialogu i współpracy.

Współpraca wynika z wymiany idei i pomysłów oraz ze wspólnego znajdowania rozwiązań dla firm i wiarygodnych partnerów do ich realizacji.

Współpraca zawiązuje się poprzez spotkania i konferencje, wizyty referencyjne i budowę prototypów (PoC), publicystykę i raporty, blogi i serwisy www, tworzone wspólnie z uczestnikami i partnerami.

Rocznie odbywa się ponad 80 spotkań o charakterze publicystyczno-biznesowym członków naszych społeczności w głównych miastach Polski oraz powstaje tysiące publikacji na platformie Business Dialog promowanych w mediach tradycyjnych i społecznościowych.

Business Dialog to m.in. społecznościowy serwis www.businessdialog.pl , fanpage w Linkedin, Facebook oraz newsletter e—mail pt. „Dobre Wiadomości” czytane przez ponad 6000 czytelników, a także specjalne programy wsparcia rozwoju firm i osób w konkretnych zagadnieniach, takie jak Digital Finance Excellence, których odbiorcami są setki decydentów w Polsce.

Business Dialog skupia społeczności obejmujące ponad 3 500 dyrektorów i przedsiębiorców .

  • Klub Dyrektorów Finansowych „Dialog”, będący wspólnotą statusu, doświadczeń i ryzyk, skupiający dyrektorów odpowiedzialnych za finanse. Misją KDF Dialog jest umacnianie marki osobistej dyrektorów, rozwój osobisty i zawodowy tych menedżerów, uzyskiwany poprzez dzielenie się wiedzą, doświadczeniem, kontaktami i pomysłami oraz poprzez praktyczne wsparcie w projektach biznesowych pracodawcy lub innych.
  • CIO Business Meeting Point gromadzi dyrektorów i kierowników działów IT.
  • Program edukacyjny „Lepszy Biznes” służy upowszechnianiu wiedzy o najlepszych światowych i polskich wzorach ekonomii współpracy i współdzielonych zasobów, przykładów korporacji i mniejszych firm, które włączyły się do niej.
  • Klub „Dyrektor na Swoim” przeznaczony jest dla menedżerów, którzy postanowili założyć własną firmę, zrealizować swój lub czyjś pomysł na biznes. Czynią to albo jednocześnie pracując, albo odchodząc z pracy, decydują się na prowadzenie własnego biznesu.

„Sieć Współpracy Business Dialog” skupia członków społeczności i firmy-partnerów Business Dialog. Misją Sieci Współpracy Business Dialog jest dzielenie się referencjami i polecanie wartościowych osób i rzetelnych firm.

Iwona D. Bartczak

Iwona D. Bartczak jest dziennikarzem, publicystą, przedsiębiorcą, twórcą klubów biznesowych, animatorem społeczności dyskutujących na ważne współczesne tematy ekonomiczne, biznesowe, społeczne, egzystencjalne.

Do 2005 roku pracowała jako redaktor tygodnika Computerworld, a następnie jako redaktor naczelny magazynów CFO Magazyn Finansistów i CIO Magazyn Dyrektorów IT. Od 2006 roku jest partnerem zarządzający w Business Dialog, platformie współpracy firm i osób oraz redaktorem naczelnym serwisu www.businessdialog.pl . Jest twórcą i szefową m.in. Klubu Dyrektorów Finansowych „Dialog” czy Klubu „Dyrektor na Swoim”.

Wchodzi w skład kapituły Konkursu Dyrektor Finansowy Roku i jury Digital Finance Award DFA.  Jest autorką setek artykułów i opracowań oraz kilkunastu programów badawczych, organizatorem, prelegentem lub prowadzącym dziesiątek konferencji.

Bartosz Radziszewski

Bartosz Radziszewski jest partnerem platformy współpracy Business Dialog, współzarządza działalnością Klubu Dyrektorów Finansowych „Dialog”, jest  przewodniczący jury Digital Finance Award, przyznawanego podczas Kongresów Dyrektorów Finansowych w Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Lublinie i Warszawie. Ma  15 letnim doświadczenie zarządzania w polskich spółkach i międzynarodowych korporacjach jako CEO lub CFO lub konsultant, również w spółkach giełdowych. Tworzył i zarządzał centrami usług wspólnych. Inwestuje w startupy, jako mentor wspiera je we wzroście i rozwoju.

Specjalizuje się w finansach przedsiębiorstw, rachunkowości zarządczej oraz organizacji, optymalizacji i automatyzacji (w tym robotyzacji) procesów biznesowych. Jest autorem wielu artykułów i opracowań oraz wystąpień na konferencjach.